Wszystko o grach FPS

Twoje forum o grach FPS


#1 2009-04-10 02:14:21

XXThunderCatXX

Administrator

11472280
Skąd: Kwidzyn
Zarejestrowany: 2009-03-20
Posty: 19
WWW

Moja recenzja Dead Space

Gra Dead Space oznacza dosłownie Śmiertelna Stacja
Jak sama nazwa wskazuje gra powinna zawierać wielkie ilości strasznych scen...
I tak też jest przemykając między ciemnymi korytarzami słuchając dziwnych odgłosów... na przykład pukanie w ścianę za nami...
Jest wiele miejsc w których niespodziewanie spadają na nas straszliwe mutanty. Jeżeli chodzi o grafikę jest dość starannie dopracowana i nie można na nią narzekać, tak samo jest z fizyką chwytanie przedmioty ładnie się zachowują kiedy rzucamy nimi o ściany. Na duży plus zasługuje sposób w jaki nasza postać ponosi śmierć!! Wspaniałe efekty urywania głowy przebijania nadziewania itd... Piękne. Dźwięk także jest ładnie dobrany jednak grając na słuchawkach gdy oddajemy strzał z miotacza płomieni słychać bardzo brzydki dźwięk ;/ mimo bardzo dobrych słuchawek. Gra działa płynnie mimo wykonywania wielu czynności jednocześnie (W grze)


Teraz minusy;

1 Bardzo ciężko jest zabijać mutanty potrzeba wielu strzałów z miotacza płomieni.
2 Gra jest straszne skomplikowana i trzeba się bardzo dużo namyśleć aby przejść niektóre levele. Dla jednych graczy to plus dla innych minus dla mnie plus.
3 Ciężko jest znaleść węzły mocy które pozwolą nam ulepszać bron oraz skafander.
4 Beznadziejny ostatni potworek!!!!!!! Co to ma być????
Zostajemy oddzieleni jakimiś beznadziejnie wykonanymi mackami i nie mamy dokąd uciec, nasz potworek łapie nas za nogi i ciągle to samo ;/

P.S Podobała mi się scena kiedy przemykając korytarzem statku kosmicznego usłyszałem stukanie i udałem się w jego stronę...
        Zauważyłem zakrwawionego, z flakami na wierzchu kolesia w połamanym i rozdartym skafandrze który uderzał głową w ścianę!
        uderzał nią tak długo aż pękła mu czaszka i mózg wylał się Przy tym boski dzwięk! ŚWIETNY MOMENT!


http://img9.imageshack.us/img9/1074/deadspacef.jpg

Offline

 
Wszystko o grach FPS---Cheaty,Tricki,Pliki,Opinie....

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl